• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • Esenyurt Klima Servis, Arıza ve Klima Montajı. Tüm Semtlere Servisimiz Bulunmaktadır
    • Klima Arızası Klima Montajı Ve Tüm Kurumsal Çözümleriniz için Esenyurt Klima Servisi Egiz Teknik Çagrı Merkezimizden Ulaşabilirsiniz

Hakkımızda

Egiz Servis Hizmetleri 2012 yılında kurulmuş olup. 2012 yılından günümüze kadar ısıtma ve sogutma sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Yetkili Servislik olarak çözüm ortaklığı yaptıgımız Samsung ve LG Firmalarından Almış oldugumuz güç ve tecrübe sayesinde Kalitemizde Taviz vermeden Siz değerli müşterilerimize Esenyurt klima servisi olarak Hizmet vermekteyiz.
Teknik Servislik olarak hizmet verdiğimiz Diger Markalar
Beko , Arçelik , Vestel, Rubenis , Midea , Ariston , York , Hotpoint
İstisnasiz Her markaya hizmet vermekteyiz . . . . . . .

    ŞİRKET MİSYONU

Sınıfında en üst düzeyde en gelişmiş teknoloji ile üretim yapan Samsung Ariston hotpoint ,Vestel , Beko Arçelik Rubenis ürünlerinin, açmış oldugumuz şirkette, verecegimiz hizmet ile üretimde gösterilen aynı kalite ve standardı yakalamak ve öncelik müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmet etmektir.

ŞİRKET VİZYONU

Hizmet ettigimiz markanın degerlerini, sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde en üst düzeyde hizmet vererek kalıcı olmaktır.

ŞİRKET HEDEFİ

Bilindigi gibi en son teknoloji ile üretilen ürünler müşteri ile ilk temasında hiçbir zaman için onu üreten mühendis ve teknik ekip ile dogrudan buluşması mümkün degildir. O'nu satışını gerçekleştiren satış elamanları ile olan ilk temasın devamında onu kuracak olan ekip ve herhangi bir sorun ile karşılaştıgında o sorunu en kısa sürede çözüme ulaştıracak hizmeti ona sunacak olan teknik servis ekipleridir. Hedefimiz dünya kalite standartlarında üretilen  ürünlerinin güler yüzle bunu kullanıcıya pazarlayan satış elamanlarından sonra bize düşen kurulum ve arıza anındaki proplemleri çözme de en üst düzeydeki kaliteyi yakalamak.

Bunun için oluşturdugumuz ekipte öncelik teknik bilgi ve tecrübenin yanında müşteri ile ilk teması nı saglayan müşteri hizmetleri yetkilisinden başlayarak tüm teknik ekiplerde en üst seviyede güler yüzlü ve daima müşteri haklılıgını ön planda tutacak personelden oluşturulmasına özen gösterilmiştir.

Bölgemizde ikamet eden Türk vatandaşı olmayan müşterileride dikkate alarak onlara kendi dillerinde hizmet vermek ve bilgilendirme sunmak hedeflermizdendir.

Esenyurt klima servisi olarak esenyurt ilçesine günlük ve saatlik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Tel: 0212 880 9554/ 0539 360 3957

ESENYURT KLİMA SERVİSİ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret18955
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31315.3343
Euro6.02766.0518
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°